ЖАҢАЛЫҚТАР

2022 жылдың 20 мамырында AlmaU Креативті индустрия орталығының директоры Дана Шаяхмет «Қазақстандағы әйелдер кәсіпкерлігін дамыту және гендерлік теңдік аясындағы мәдени-шығармашылық кәсіпкерлік» тақырыбындағы дөңгелек үстелде сөз сөйледі.

Дөңгелек үстелді Қазақстандағы әйелдер кәсіпкерлігін дамыту және гендерлік теңдік коалициясы, Халықаралық жеке кәсіпкерлік орталығымен, Америкалық адвокаттар қауымдастығының Қазақстандағы заң үстемдігі «Ортақ мүддені іздеу» және т.б. өкілдердің бастамасымен ұйымдастырылған. Кездесу барысында қатысушыларға Қазақстандағы мәдени және креативті салаларды дамытудың мемлекеттік саясаты мен тұжырымдамасы, қолдау шаралары мен заңнамалық базасы таныстырылды.

Дана Шаяхмет креативті индустриялар саласындағы қолданбалы зерттеулерді дамытудағы университеттердің рөлі, сондай-ақ AlmaU-да креативті кәсіпкерлікті дамыту үшін құрылған экожүйе туралы айтты. Ол сонымен қатар университет қабырғасында креативті салалар бойынша жүргізіліп жатқан зерттеулер туралы айтып, соңғы зерттеу нәтижелерімен бөлісті.

2022-06-20